2PCS / lot 2.4GHz 3DBi WiFi 2.4g آنتن هوایی RP-SMA روتر بی سیم مردانه + 17cm PCI U.FL IPX به کابل Pigtail ن...

بیشتر ببینید

12pcs / مجموعه کیت ابزار فیبر نوری FTTH با فیبر پاک کن -70 70 + 10dBm لیزر بصری قدرت سنج نوری 5 کیلومتر

-63%
بیشتر ببینید

کیت ماژول های بی سیم 233 مجموعه / لات 433 مگاهرتز (فرستنده ASK STX882 + گیرنده ASK SRX882) + آنتن بهار مس 4...

-25%
بیشتر ببینید

KELUSHI لیزر دستی جدید لیزر 20mW 20km فیبر نوری عیب یاب ، آزمایش لیزر محصول 650nm برای CATV

بیشتر ببینید

2pcs 433mhz ماژول RF LoRa SX1278 PM1280 گیرنده و فرستنده ارتباط از راه دور SPI LORA IOT + 2 قطعه آنتن 433MHz

-10%
بیشتر ببینید

فیبر نوری تبدیل Htb-3100ab فیبر نوری مبدل فیبر فرستنده تک فیبر 25km SC 10 / 100M تک الیاف تک جفتی 1 جفت

بیشتر ببینید

آنتن 4G آنتن در فضای باز آنتن 20dBi Yagi آنتن N زن سیگنال تلفن قبول آنتن برای تقویت کننده 4 تکرار سیگنال

-47%
بیشتر ببینید

کارت شناسایی خواننده JAKCOM RDW کارت حلقه 125kz را برای حلقه هوشمند R3 کپی کنید

-10%
بیشتر ببینید

KELUSHI 2016 Visual Fault Locator 30mW Detector FC Male to LC Adapter Female LC / SC / ST / FC اتصال دهنده ...

بیشتر ببینید

کابل فیبر نوری SM SX PVC 3mm 30 متر SC / APC فیبر نوری SC / APC-SC / APC

بیشتر ببینید

آنتی بادی Yagi 3G WCDMA 18dbi در فضای باز آنتن 3G با تقویت کننده تلفن همراه N-Female برای تکرار سیگنال تلفن...

-47%
بیشتر ببینید

KELUSHI 2018 جدید 13 قطعه / مجموعه FTTH فیبر نوری کیت ابزار با برش FC-6S و پلاستیک 5mW Visual Fault Locator...

بیشتر ببینید

KELUSHI 30mW ویژوال گسل یاب تستر کابل فیبر FC مرد به LC آداپتور زن برای منبع نور قرمز کابل فیبر LC / SC / S...

بیشتر ببینید

آنتن سوپر اتومبیل برای DAB DAB + AM / FM رادیو تقویت کننده تقویت کننده SMA نر اتصال دهنده مردانه سقف جهانی ...

-12%
بیشتر ببینید

KELUSHI 10mw فیبر نوری Visual Fault Locator برای 2.5 میلی متری کانکتور لیزر قرمز RGT اتصال دهنده FTTH

بیشتر ببینید

GSM 850/900/1800 / 1900MHZ ترمینال بی سیم ثابت با صفحه نمایش LCD ، سیستم زنگ پشتیبانی ، PABX ، صدای واضح ، ...

-12%
بیشتر ببینید

2019 NEW SURECOM SW-102 با سه آداپتور 125-520 مگاهرتز دیجیتال VHF / UHF و اندازه گیری SWR برای رادیو اتومبی...

-15%
بیشتر ببینید

آنتن 5.8G 5DB آنتن داخلی با کابل 1.13 15 سانتی متر 2 رایانه شخصی افزایش یافته است

بیشتر ببینید

کارت IC کارت JAKCOM ACR122u کپی کارت IC 13.56mhz برای حلقه هوشمند R3

-10%
بیشتر ببینید

آنتن 433 مگاهرتز آنتن 5dbi SMA اتصال دهنده پلاگین وای فای مستقیم برای رادیو ژامبون + فله زنانه SMA به کابل ...

بیشتر ببینید

تقویت کننده سیگنال آنتن 1090MHz آنتن ADS-B / TCAS / SSR 3DBi دستاوردهای MCX مرد

بیشتر ببینید

کیت ماژول گیرنده گیرنده فرستنده بی سیم 433MHz ASK (گیرنده 1 قطعه STX882 + گیرنده 1PC SRX882 + آنتن بهار 2 عدد)

بیشتر ببینید

میله الکترود میله KLUSHI Fusion Splicer (DVP-720B / 730/750) 1pair حمل و نقل رایگان

بیشتر ببینید

کابل فیبر رنگی فیبر 10 قطعه SC / APC با حالت تک (G652D ، G657A1 ، G657A2 ، G657B3) -0.9 میلی متر

بیشتر ببینید

فیبر نوری جعبه ابزار / فیبر نوری ابزار جعبه ابزار FTTH ویژه ابزارهای شبکه ، کیسه های خالی کیسه های خالی

بیشتر ببینید

کابل نوری فیبر نوری KELUSHI تستر نور قرمز منبع نور 20mw 20km فیبر نوری فیش نوری با 2.5 میلی متر اتصال دهنده

-5%
بیشتر ببینید

حمل و نقل رایگان 2pcs / lot Lora1276F30 1W 6-8km مسافت طولانی و حساسیت بالا (-120 dBm) 868MHz ماژول RF بی سیم

بیشتر ببینید

تلویزیون پخش CATV YJ350C -50 ~ + 26dBm قابل حمل مینی فیبر نوری متر قابل حمل

بیشتر ببینید

دستگیره 20Pair X Volume + انتخابگر کانال Knob EP450 MTX960 GP328PLUS

بیشتر ببینید

کابل QSFP QSFP-H40G-CU2M CAB-Q-Q-2M QFX-QSFP-DAC-2M QSFP + 40G کابل مس پیوست مستقیم مستقیم منفعل 30AWG

بیشتر ببینید

KELUSHI 1-5mW Visual Fault Locator فیبر نوری لیزر نشانگر تستر کابل برای ابزار فیبر تستر فیبر CATV

بیشتر ببینید

26 در 1 کیت ابزار فیبر نوری FTTH با برش Clouser و لوله بازرگانی نوار آزاد

-5%
بیشتر ببینید