GSM 850/900/1800 / 1900MHZ ترمینال بی سیم ثابت با صفحه نمایش LCD ، سیستم زنگ پشتیبانی ، PABX ، صدای واضح ، ...

-18%
بیشتر ببینید

فیبر نوری تبدیل Htb-3100ab فیبر نوری مبدل فیبر فرستنده تک فیبر 25km SC 10 / 100M تک الیاف تک جفتی 1 جفت

بیشتر ببینید

کابل فیبر نوری SM SX PVC 3mm 30 متر SC / APC فیبر نوری SC / APC-SC / APC

بیشتر ببینید

12pcs / مجموعه کیت ابزار فیبر نوری FTTH با فیبر پاک کن -70 70 + 10dBm لیزر بصری قدرت سنج نوری 5 کیلومتر

-64%
بیشتر ببینید

کیت ماژول های بی سیم 233 مجموعه / لات 433 مگاهرتز (فرستنده ASK STX882 + گیرنده ASK SRX882) + آنتن بهار مس 4...

-25%
بیشتر ببینید

KELUSHI لیزر دستی جدید لیزر 20mW 20km فیبر نوری عیب یاب ، آزمایش لیزر محصول 650nm برای CATV

-5%
بیشتر ببینید

کنتور تستر کابل فیبر نوری KELUSHI 10mW قلم پلاستیکی

بیشتر ببینید

فیبر نوری KELUSHI FC-6S ابزار اتصال سرد ابزار فیبر نوری فیبر نوری برای پوشش SUMITOMO قطر: 250um - 900um مور...

بیشتر ببینید

کابل SFP-H10GB-CU2M 10G 2M SFP + DAC 10GBASE-CU Passive Attach Copper Twinax SFP کابل همچنین برای Ubiquiti ...

-15%
بیشتر ببینید

2pcs 433mhz ماژول RF LoRa SX1278 PM1280 گیرنده و فرستنده ارتباط از راه دور SPI LORA IOT + 2 قطعه آنتن 433MHz

-11%
بیشتر ببینید

KELUSHI All-IN-ONE OpticalAll-IN-ONE فیبر نوری سنج -70 تا + 10dBm 1mw 5km تستر کابل فیبر Visual Fault Locator

-5%
بیشتر ببینید

اتصال کانکتور کواکسیال Superbat RF HSD Fakra Z Waterblue Crimp Female Jack 90 deg اتصال زاویه ای مناسب برای...

-12%
بیشتر ببینید

KELUSHI 30mW ویژوال گسل یاب تستر کابل فیبر FC مرد به LC آداپتور زن برای منبع نور قرمز کابل فیبر LC / SC / S...

-5%
بیشتر ببینید

آنتن 1PCS 802.11b / g / n 2.4G 22dBi آنتی بادی بالا WIFI تقویت کننده شبکه بی سیم آنتن همه کاره RP-SMA

بیشتر ببینید

فیبر نوری KELUSHI سنج سنج DXP-20B -70 ~ 10dBm تستر کابل فیبر نوری قابل تنظیم برای اتصال FC / SC

-5%
بیشتر ببینید

KELUSHI اهرم پاک کننده SKL-6C کابل برش کابل FTTT چاقو فیبر نوری ابزار برش با دقت بالا 16 تیغه سطح

بیشتر ببینید

KELUSHI 5mW فلز قلم سبک فیبر نوری فیبر نوری یاب ابزار تستر کابل لیزر قرمز با اتصال 2.5 میلی متر جهانی

بیشتر ببینید

کابل QSFP QSFP-H40G-CU2M CAB-Q-Q-2M QFX-QSFP-DAC-2M QSFP + 40G کابل مس پیوست مستقیم مستقیم منفعل 30AWG

بیشتر ببینید

gsmjustoncct 2017 جدید 100٪ اصل UFI DONGLE / Ufi دانگل کار با جعبه ufi

بیشتر ببینید

KELUSHI 30mW Visual Fault Locator ابزار تستر کابل فیبر نوری منبع نور قرمز 15-20km

-5%
بیشتر ببینید

Superbat 50 Ohm 868Mhz آنتن 3Dbi لاستیک سیگنال هوایی تقویت کننده 60W ورودی SMA نر اتصال پلاگین مرد مستقیم ب...

-15%
بیشتر ببینید

20KM SC تا RJ45 مبدل رسانه ای گیگابیت اترنت ، تک حالت فیبر دوتایی SC ، 1000Base-LX به 10/100 / 1000Base-Tx ...

بیشتر ببینید

کابل SFP-H10GB-CU1M 10G 1M SFP + DAC 10GBASE-CU Passive Attach Copper Twinax SFP کابل همچنین برای Ubiquiti ...

بیشتر ببینید

GRANDWAY F2H 1310 / 1550nm 26/24 dB ساخته شده در نقص بینایی (VFL) و متر سنج (PM) SM فیبر نوری OTDR تستر

بیشتر ببینید

10 قطعه NAGOYA NA-771 SMA-F آنتن باند دوگانه 144 / 430MHz برای Baofeng UV-5R UV-B5 BF-888S UV-82 UV82 Walki...

-15%
بیشتر ببینید

Superbat 2dbi 824-960Mhz 1710-1990Mhz GSM / UMTS / HSPA / CDMA آنتن Fakra D زن اتصال جک RG174 3M کابل کواکسیال

-12%
بیشتر ببینید

کارت IC IC JAKCOM 08CD برای کارت ناخن هوشمند N2 13.56mhz را کپی کنید

-10%
بیشتر ببینید

2 صوتی بیش از فیبر فیبر نوری FC (یک طرف) فرستنده و گیرنده ، برای سیستم پخش صوتی مخابراتی صوتی (Tx / Rx)

-22%
بیشتر ببینید

KELUSHI All-IN-ONE FTTH کنتور نوری فیبر -70 تا + 10dBm و 1mw 5 کیلومتر فیبر نوری تستر کابل فیش بصری یاب

-5%
بیشتر ببینید

تعمیر تلفن بدون فیلتر GSM850 900 1800 1900MHz تلفن ثابت ترمینال بی سیم FCT GSM PBX PABX GSM تلفن رومیزی tel...

-43%
بیشتر ببینید

Mini PABX MS108-GSM سیستم تلفن PBX با سیم کارت برای خانه و محل کار

بیشتر ببینید

پد لاستیکی INNO الیاف پاک کن VF-78 VF-15 VF-15H V7

بیشتر ببینید