جمعه سیاه!

بزرگترین تخفیف! فقط سه روز

مقدار کالا محدود است.

عجله کن!

12pcs / مجموعه کیت ابزار فیبر نوری FTTH با فیبر پاک کن -70 70 + 10dBm لیزر بصری قدرت سنج نوری 5 کیلومتر

-67%
بیشتر ببینید

فیبر نوری تبدیل Htb-3100ab فیبر نوری مبدل فیبر فرستنده تک فیبر 25km SC 10 / 100M تک الیاف تک جفتی 1 جفت

بیشتر ببینید

KELUSHI 5mW فلز قلم سبک فیبر نوری فیبر نوری یاب ابزار تستر کابل لیزر قرمز با اتصال 2.5 میلی متر جهانی

بیشتر ببینید

برش فیبر نوری KELUSHI با دقت بالا HS-30 برش برش فیبر نوری برای 250-900um برای ذوب فیبر فیبر برای Fujikura C...

بیشتر ببینید

فیبر نوری مبدل فیبر نوری 5pair Htb-3100ab تبدیل فیبر فرستنده فیبر تک 25km SC 10 / 100M

بیشتر ببینید

آنتن سقف داخلی 4G LTE آنتن 2G 3G UMTS 4G آنتن 5M کابل N برای تقویت کننده سیگنال تقویت کننده سیگنال تلفن همراه

-50%
بیشتر ببینید

KELUSHI 10mw فیبر نوری Visual Fault Locator برای 2.5 میلی متری کانکتور لیزر قرمز RGT اتصال دهنده FTTH

بیشتر ببینید

KELUSHI 2016 Visual Fault Locator 30mW Detector FC Male to LC Adapter Female LC / SC / ST / FC اتصال دهنده ...

بیشتر ببینید

سرد تماس اختصاصی فیبر فلزی FC-6S برش چاقو فیبر FTTH فیبر نوری برش کابل فیبر نوری

بیشتر ببینید

Superbat Yagi Wifi Antenna 2.4GHz 16dBi تقویت کننده بی سیم-G برای 802.11b / g / n WLAN RP-SMA کابل پلاگین م...

بیشتر ببینید

حمل و نقل رایگان کیفیت مواد فلزی 1mw لیزر فیبر نوری اشکال بصری یاب تستر کابل فیبر نوری 5KM AUA-1

بیشتر ببینید

2019 NEW SURECOM SW-102 با سه آداپتور 125-520 مگاهرتز دیجیتال VHF / UHF و اندازه گیری SWR برای رادیو اتومبی...

-15%
بیشتر ببینید

کیت ماژول گیرنده گیرنده فرستنده بی سیم 433MHz ASK (گیرنده 1 قطعه STX882 + گیرنده 1PC SRX882 + آنتن بهار 2 عدد)

-26%
بیشتر ببینید

KELUSHI FSM 22 50 60 80S الکترود فیوژورا فیوژن اپورا فیبرا نوری الکترود برای دستگاه تقسیم فیوژن فیبر نوری

بیشتر ببینید

فیبر نوری KELUSHI FC-6S ابزار اتصال سرد ابزار فیبر نوری فیبر نوری برای پوشش SUMITOMO قطر: 250um - 900um مور...

بیشتر ببینید

Jakcom RDW RFID Reader 125Khz دستی کارت شناسایی هوشمند خواننده کپی کپیوتر نویسنده تکثیر کلید فوب کنترل دستر...

-10%
بیشتر ببینید

2pcs / lot RF4431 - 868MHz | 915MHz Si4431 تراشه 13dBm ماژول فرستنده بی سیم RF

بیشتر ببینید

KELUSHI حمل و نقل رایگان 10mw Pen Style Visual Fault Locator با استفاده از لیزر قرمز منبع نور / تشخیص فیبر ...

بیشتر ببینید

آنتن 3G / 4G با اتصال پلاگین CRC9 1920-2670 مگاهرتز برای مودم هواوی (2 قطعه / لات)

بیشتر ببینید

KELUSHI 50pcs / lot SC فیبر نوری اتصال دهنده سریع چند حالته FTTH SC تک حالته اتصال سریع UPC

بیشتر ببینید

2pcs 433mhz ماژول RF LoRa SX1278 PM1280 گیرنده و فرستنده ارتباط از راه دور SPI LORA IOT + 2 قطعه آنتن 433MHz

-10%
بیشتر ببینید

کابل فیبر نوری 4G / 10Gtek 1M (3.3ft) LC-LC OM3 Duplex Multimode 10G 50/125 فیبر نوری فیبر نوری 2mm

بیشتر ببینید

KELUSHI قیمت ساده ترجیحی ساده لیزر قرمز 30MW ویژوال گسل یاب ، تستر کابل فیبر نوری 30 کیلومتر محدوده

بیشتر ببینید

ابزار فیبر نوری 10MW Visual Fault Locator + RY3200 سنج نوری قدرت -70 ~ + 10 dBm

بیشتر ببینید

آنتن فایبرگلاس جهت دار 2.4 گیگاهرتز آنتن 12dB آنتن wifi N اتصال دهنده زن

بیشتر ببینید

فولاد ضد زنگ 1.2ghz 5 عنصر yagi 3 متر RG58U کابل RCTV ctrv فرستنده در فضای باز آنتن یاگی F درنده مرد

بیشتر ببینید

رادیاتور دیجیتال Superbat Car Universal DAB + DVB T2 FM / AM تقویت کننده سیگنال سیگنال آنتن هوایی اتومبیل ب...

بیشتر ببینید

Superbat 50 Ohm 868Mhz آنتن 3Dbi لاستیک سیگنال هوایی تقویت کننده 60W ورودی SMA نر اتصال پلاگین مرد مستقیم ب...

-10%
بیشتر ببینید

سیستم PABX تلفنی Key Hybrid Key برای دفتر و منزل با نرم افزار مدیریت رایانه MK308

-14%
بیشتر ببینید

KELUSHI فیبر نوری FTTH ابزار کیت با فیبر پاک کن FC-6S و قدرت سنج نوری 5 کیلومتر خط کش بصری 1mw نوار سیم

بیشتر ببینید

کابل SFP-H10GB-CU1M 10G 1M SFP + DAC 10GBASE-CU Passive Attach Copper Twinax SFP کابل همچنین برای Ubiquiti ...

بیشتر ببینید

قیمت ارزان قیمت تقسیم کننده تکرار شونده 5-2400 مگاهرتز با اتصال F-Type برای اتصال کابل کواکسیال برای اتصال ...

-50%
بیشتر ببینید